Related Posts Plugin for Blogger...

Hakkımızda


2015 sonrasından itibaren içtiğim tütünler hakkında yorumlar yazmaya başladığım, hobi olarak üzerinde çalıştığım ve başlangıçta sadece kendi içtiğim tütünlerin yorumlarını yaptığım, sonradan ise genel bir hale getirdiğim tütün yorum sitemin son hali ile siz pipo severlerin hizmetine sunmuş bulunuyorum.

Bu siteden hiç bir ticari kaygımız yok. Yasal prosedür gereği burada hiç bir tütünün/ürünün/markanın reklamını yapıyor ve/veya insanları tütüne özendiriyor değiliz. Böyle bir çabamız yok. Buradaki olay  tamamen tarafsız olarak pipo sevenlerin tütünler hakkında bir nebzede olsa içmeden önce Türkçe bir kaynaktan bilgi edinmesidir.
Sitede hiç bir zaman tütün ve tütün mamülleri hakkında üretici/satıcı/işletme reklamları yer almayacak ve tütün temini hakkında kimseye bilgi verilmeyecek. Lütfen bu konuda sorular sormayınız!

Sitede şu an için onlarca faklı markanın yüzün üzerinde farklı pipo tütünü hakkında yorum mevcuttur. Bu sayı her geçen gün artmaktadır. Bu yorumların bir kısmı bana ait, büyük bir kısmı ise Alguhan Aksar Bey'e aittir. Diğer arkadaşlardan da yorum almaya başladık. Kendi yorumladıklarım hariç, diğer yorumcuların yorumları altında yorumun kendisine ait olduğu yazar.

Alguhan Aksar Bey çok eski bir pipo içicisidir. Yorumlar kendisinden izin alınarak ve gerekli düzenlemeler yapılarak sitede tekrar yayınlanmıştır.
Yorumlarının orjinali kendi sitesinde hem ingilizce hemde türkçe olarak mevcuttur.

Her ürün tek tek tobaccoreviews sitesinden özenle incelenerek siteye eklenmiştir. Yorumcu Alguhan beyin sitesindeki ürünlerin bazılarının içerik bilgileri tobaccoreviews ile örtüşmüyordu, sanırım bu ürünlerin reçeteleri değiştirilmiş olabilir, çünkü yorumların bazıları çok eski.

Şu an sitemde yorumlanan ürünlerin içerik bilgileri günceldir. Sitede sol kolona bakacak olursanız ciddi bir istatistik çalışması olduğunu görürsünüz. :D İçeriğe göre listeleme açısında oldukça faydalı olacağını düşünüyorum. Merak ettiğiniz şıkka göre listeleme yapabilirsiniz.

Her konunun altında değerlendirme şıkları var. Eğer o tütünü içtiyseniz o ürün hakkında oy kullanın lütfen. Konunun altına kendi yorumlarınızı da yazabilirsiniz.

Eğer bir tütün hakkındaki yorumunuzun sitede yayınlanmasını arzu ederseniz Sol üstte bulunan "Tütün yorumu gönder" yazısını tıklayınız ve yorumunuzu gönderin.Keyifli, serin ve bol dumanlı içimler efemin...
Serkan K0 yorumları oku:

Yorum Gönder

Yorumları Facebooktan takip et


Yorumlanan ürün sayısı toplam: 289
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...