Related Posts Plugin for Blogger...

2016/07/04

Samuel Gawith - Chocolate Flake


İçerik: Virginia, Burley, Latakia
Blend Tipi: Virginia Based
Kesim: Flake
Sertlik: hafif-orta
Aroma katkısı: Çikolata
Lezzet: hafif-orta
Oda Notu: Çok İyi
Tavsiye: **Tütünün görüntüsü ve kokusu iştah açıcı. Diğer SG flakelerde olduğu gibi nem oranı içilmeden evvel havalandırmak suretiyle ayarlanmalı. Bu ayara göre yakılmasındaki kolaylık ve genel lezzet değişebilir.
Zengin bir dumanı var. Lezzet ve nikotin açısından tatminkar. Genel çikolata lezzeti bence tütünün esas doğal tadını gölgeliyor. Benim açımdan bu özelliği bir dezavantaj. Benim dezavantaj gördüğüm bu özellik aslında bu tütüne has, eşsiz bir lezzet katıyor, bu da bir çok pipo içicisi için hastası olunacak cinsten bir karakteristik olabilir.
Tütünü her ne kadar yavaş içerseniz için nemlenme yapıyor. İçim hızına göre bu değişebilir. Bu tütünü içerken yanıbaşınızda pipo temizleme çubukları bulundurun.

Alguhan Aksar'ın yorumu

Paylaş:

1 yorumları oku:

  1. Samuel Gawaith'in kalitesini konuşturduğu bir tütün daha . Çikolata tadı sevenlere önerebileceğim bir tütün değil malesef ben çikolata tadı alamadım . Güzel bir virginia tadı ve arada araya karışan burley ile tatlı bir tütün .

    YanıtlaSil

Yorumları Facebooktan takip et


Yorumlanan ürün sayısı toplam: 277

Öne Çıkan Bir Yayın

Samuel Gawith - Balkan Flake

İçerik :  Latakia, Virginia Blend Tipi : Virginia/Latakia Kesim : Flake Aroma : Aroma Katkısı : Yok Sertlik : Orta Lezzet : Orta Od...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...