Related Posts Plugin for Blogger...

2016/07/06

Holger Danske - Vanilla and Orange


İçerik:  Black Cavendish, Burley, Virginia
Blend Tipi: Aromalı
Kesim: Ribbon
Sertlik: Çok hafif
Aroma: Az
Aroma katkısı: Vanilya ve Portakal
Lezzet: Orta
Oda notu: Çok iyi
Tavsiye: **
Mangolu olanına nazaran biraz daha az aromalı olduğu; yakar yakmaz tütün tadı almaya başladığında anlaşılıyor. Paketi açtığımda nem oranı hemen dolum yapıp içmeye müsait olmayacak kadar fazla idi, biraz havalandırmak gerekli.

Tütün çok hafif, aroması güzel olsa da oldukça az,  malesef bu azlık kullanılan tütünlerin hafifliği ile olumlu bir bütün oluşturmamış.

Her ne kadar iştah kabartan bir kokuya sahip olsa da, lezzet bakımından yetersiz ve nikotin oranının düşük olması benim bir aromalı pipo tütününden beklentilerimi tam olarak karşılamıyor. Sertliği ve aroması da bir miktar daha hissedilebilir olmalıydı.

Nemlenmeye/sulanmaya birazcık müsait bir ürün, acele etmeden yavaşça içmeli. İçimi çok kolay, acele edilmezse hiç zorluk çıkartmıyor.
Dil ısırması hiç yok. Hafif tad lar arayanların güvenerek günün her saatinde tüketebilecekleri, hoş aromalı, orta üzeri kaliteye sahip bir ürün.
Tütünün hafifliğine aldırış etmeyecek olan aromatik sevenlerin beğeneceğini düşünüyor.


Paylaş:

0 yorumları oku:

Yorum Gönder

Yorumları Facebooktan takip et


Yorumlanan ürün sayısı toplam: 277

Öne Çıkan Bir Yayın

Samuel Gawith - Balkan Flake

İçerik :  Latakia, Virginia Blend Tipi : Virginia/Latakia Kesim : Flake Aroma : Aroma Katkısı : Yok Sertlik : Orta Lezzet : Orta Od...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...